Marianne Sētre

Marianne Sētre izglītību arhitektūrā ieguvusi Oslo Arhitektūras un dizaina augstskolā 1993.gadā, būdama arī apmaiņas studentu vidū Losandželosā.  Snøhetta komandai pievienojās 1994.gadā un piedalījās Aleksandrijas bibliotēkas projekta izstrādē. Bijusi iesaistīta vairākos projektos Norvēģijā, tai skaitā, Oslo operas jaunbūvē, Sorengas plānojuma izstrādē un plānojuma izpētēs oslo operas apkārtējām teritorijām Bjorvīkā.  Guvusi pieredzi arī dažādos projektos Vidusaustrumos, jemenā un Omānā.  2013,gadā realizēja Deloitte biroja ēku Nor'vēģijā, kurā Marianne bija vadošais arhitekts no Snøhetta, kā arī vadīja projektētāju komandu visās stadijās arī būvniecības laikā. 

Papildus praktizējošam darbam, Marianne nozīmīgu darbu velta arhitektūras izglītībai, vadot un vērtējot diplomdarbus.  Nesen bija iesaistīta pētniecības projektā Idea Work, sniegusi lekcijas, arī Hamburgas universitātē un Norvēģijas Biznesa skolā. 

 Arhitektūras un dizaina attīstībā radošā dialogā

Fokusējoties uz radošu procesu un zināšanu apmaiņu, Snøhetta piedāvā jaunus ilgtspējīgus diziana risinājumus, lai atrisinātu dilemmas gan vēsturiskā, gan jaunā pilsētvides kontekstā.